Biz Kimiz?

Exeltis ismi, her daim mükemmellik peşinde olmamızın ve bu mükemmelliği gerçekleştirmek için var olan tutku ve adanmışlığımızın göstergesidir.

Neden ve Nasıl?

Şirket Profili

Sağlık Gelişiminde
İleri Doğru Bir Adım

Exeltis, entegre bir sağlık bilimleri grubu olan CHEMO eczacılık kuruluşunun doğal oluşumunun ve sürekli büyümesinin sonucudur. Grubun uzmanlık bilgisini ve tecrübesini Exeltis’in yenilikçi ruhuyla bir araya getirir, böylelikle dünya genelinde milyonlarca insanın yaşam kalitesini geliştirmeye yardımcı olabilen tıbbi ürün ve cihazları bulma, geliştirme, üretme ve pazarlama kapasitesi olan dünya çapında bir kuruma dönüştürür..

İnsan Refahı ve Sağlığı:
İtici Gücümüz

İnsanlar ana meselemiz ve yol gösterici gücümüzdür. Daha iyi iyileştirici çözümler sağlamak ve dünya genelinde daha fazla insana ulaşmak adına, Exeltis çalışmalarını her kıtaya götürmüştür ki bu da daha fazla hastaya geniş ürün yelpazemize hızlı ve etkin erişim sağlamaktadır.

Sürekli Değişim Halindeki Girişimci Kuruluş

Yenilikçi ruhumuz ile, tüm bilgi birikimimizi, kaynaklarımızı ve insan sermayemizi hastaların yerine getirilmemiş ihtiyaçlarını karşılayan çözümler geliştirmek için kullanıyoruz. Yeni tedavisel alternatifler bulmak adına girişimimiz, heyecanımızı paylaşan diğer ileri gelen ilaç firmalarıyla iş birliğine gitmemize ve sağlık hizmetinde birlikte ilerlemek için ortaklıklar kurmamıza öncülük etmiştir.

Dünya genelinde bölgesel olarak yapılandırılmış;

Exeltis

  • 30’dan fazla bağlı kuruluş,
  • Leon Farma, Liconsa, Çerkezköy ve üçüncü kişi lisanslarla tedarik edilen 300’den fazla reçeteli ilaç içeren dengeli portföy,
  • Kadın sağlığı alanında güçlü bir pazar,
  • Bünyesinde 4000 uzman satış temsilcisinin var olduğu, satış gücü.

Eczacılık pazarında; 40’ın üzerinde ülkede var olması başarısına ve birikimine sahip çok uluslu bir firmadır.

Bizi biz yapan...

Değerlerimiz, Vizyonumuz ve Misyonumuz

Değerlerimiz

○ Konfor Alanından Çıkmak ve Yalın Felsefe
○ Esneklik ve Sağduyu
○ Girişimci Ruh ve Yaratıcılık
○ Kendine İnanma ve Tutku
○ Bütünlük ve Alçakgönüllülük

Vizyonumuz

Vizyonumuzun temelini sürekli gelişim, mükemmellik ve yeniliğin değerleri oluşturur. Hedefimiz; toplumun karşılanmamış tıbbi gereksinimlerine yanıt vermektir.

Misyonumuz

Milyonlarca insan, aile ve sağlık profesyoneline günlük yaşamında; birinci sınıf etkin tedavi çözümlerine erişim olanağı sağlamak; Gelecekteki sağlık hizmetlerini iyileştirme amaçlı farklılık yaratarak:

○ Yenilikçi tedaviler geliştirmek.
○ Ticari faaliyetimizi dünya genelinde yaymak.

Sağlığın Gelişiminde Yenilikçi Adımlar...

Kurumsal Broşürümüzü İnceleyin

40

'ı aşkın ülkede

4000

profesyonelden oluşan ekip

300

’den fazla ilacı

2000

’i aşkın tıbbi satış temsilcisiyle

Dünya hızla gelişiyor ve küresel ölçekte projelere imza atan bir sağlık kuruluşunun dünya genelinde daha etkili çalışabilmek için kendi içinde iş bölümüne gitmesi gayet doğal bir süreç. Günümüzde CHEMO, MABXIENCE ve EXELTIS olarak tanınan güçlü şirketlerin doğuşu da INSUDPHARMA’da yaşanan iş bölümü sonucu gerçekleşti.

CHEMO, grubun endüstriyel lokomotifi olarak biliniyor; birçok tedavi alanına hizmet eden farmakolojik maddelerin AR&GE’si CHEMO’nun sorumluluğu altında yürütülüyor.

Biobenzer monoklonal antikorların AR&GE’si ise, uluslararası biyoteknoloji firması olan MABXIENCE’in çalışma alanını oluşturuyor.

Nihayet, INSUDPHARMA’nın sürekli büyümesi sonucu oluşan, yılların bilgisi ve deneyiminin yenilikçi ruhla buluşmasını temsil eden EXELTIS, grubun dünya genelindeki satış ve pazarlama faaliyetleri konusunda öncü rolü üstleniyor.

img
Türkiye'deki

Üretim Tesislerimiz

Exeltis, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'nde, 36.000 m² alan üzerinde kurulu,
dünya standartlarındaki üretim tesisi ile ülkemiz ekonomisine katma değer sağlamaktadır.Daha Fazla Bilgi

<