Exeltis İlaç Türkiye olarak, Dünya KOAH gününün önemini bu alandaki çalışmalarımızı duyurmak ve farkındalığı arttırmak adına oldukça önemli bir fırsat olarak görüyoruz.

Şirket merkezimizde, fabrikada ve sahada KOAH farkındalığını arttırmak adına farklı organizasyonlar gerçekleştirdik.

Tüm Exeltis çalışanlarının katılımıyla, KOAH alanında uzman bir fikir lideriyle uzaktan bağlantı ile KOAH hakkında bilgiler aldık, hekimlerimize KOAH’ın farkında olduğumuzu ve dünya KOAH gününde de tüm desteklerimizle yanlarında olduğunu bildirdiğimiz mailing organizasyonu gerçekleştirdik.

Ek olarak, tüm Exeltis Türkiye sosyal medya hesaplarından dünya KOAH günü için hazırladığımız kısa filmimizi paylaştık, bu film aynı zamanda Merkez ofisimizin bulunduğu Akmerkez’deki ekran ve billboardlarda da paylaşıldı. Yine merkez ofisimizde farkındalığı desteklemek adına kilit mesajlar veren posterler astık ve burada temel olarak vurguladığımız aksiyon mesajımız “sigarayı bırak” idi.

Son olarak, ”özgür nefesler KOAH farkındalığını destekliyor” mesajımız doğrultusunda Akmerkez Merkez ofisimizden balonları gökyüzüne uçurarak nefeslerimizi özgür bıraktık ve bu güzel aktiviteyi drone çekimi ile daimi kıldık.

Exeltis İlaç Türkiye olarak, her zaman hekimlerimizin ve KOAH hastalarımızın yanındayız ve toplumda KOAH farkındalığının artması için koşulsuz destek vermeyi sürdüreceğimizi kıvançla bildiririz.